16.12.2023 12:25 | від 17.12.2023 | неділя | Офіційний (кінцеві) | gortransport.kharkov.ua
Графік руху 170 автобусного маршруту наданий як є і може відрізнятися від фактичного!
Основа | Південнопроектна | Одеська | Морозова | Ландау | Олімпійська | Ахієзерів | Ювілейний | Гв.-Широнінців | Валентинівська | Бучми | Ужвій |
Відпр. | Відпр. | Відпр. | Відпр. | Відпр. | Відпр. | Відпр. | Відпр. | Відпр. | Відпр. | Відпр. | Приб. |
6:33 | 6:38 | 6:43 | 6:47 | 6:50 | 6:55 | 6:59 | 7:03 | 7:05 | 7:08 | 7:12 | 7:15 |
7:10 | 7:15 | 7:20 | 7:24 | 7:27 | 7:32 | 7:36 | 7:40 | 7:42 | 7:45 | 7:49 | 7:52 |
7:48 | 7:53 | 7:58 | 8:02 | 8:05 | 8:10 | 8:14 | 8:18 | 8:20 | 8:23 | 8:27 | 8:30 |
8:30 | 8:35 | 8:40 | 8:44 | 8:47 | 8:52 | 8:56 | 9:00 | 9:02 | 9:05 | 9:09 | 9:12 |
9:10 | 9:15 | 9:20 | 9:24 | 9:27 | 9:32 | 9:36 | 9:40 | 9:42 | 9:45 | 9:49 | 9:52 |
9:50 | 9:55 | 10:00 | 10:04 | 10:07 | 10:12 | 10:16 | 10:20 | 10:22 | 10:25 | 10:29 | 10:32 |
11:10 | 11:15 | 11:20 | 11:24 | 11:27 | 11:32 | 11:36 | 11:40 | 11:42 | 11:45 | 11:49 | 11:52 |
11:58 | 12:03 | 12:08 | 12:12 | 12:15 | 12:20 | 12:24 | 12:28 | 12:30 | 12:33 | 12:37 | 12:40 |
12:46 | 12:51 | 12:56 | 13:00 | 13:03 | 13:08 | 13:12 | 13:16 | 13:18 | 13:21 | 13:25 | 13:28 |
13:34 | 13:39 | 13:44 | 13:48 | 13:51 | 13:56 | 14:00 | 14:04 | 14:06 | 14:09 | 14:13 | 14:16 |
14:23 | 14:28 | 14:33 | 14:37 | 14:40 | 14:45 | 14:49 | 14:53 | 14:55 | 14:58 | 15:02 | 15:05 |
15:30 | 15:35 | 15:40 | 15:44 | 15:47 | 15:52 | 15:56 | 16:00 | 16:02 | 16:05 | 16:09 | 16:12 |
16:20 | 16:25 | 16:30 | 16:34 | 16:37 | 16:42 | 16:46 | 16:50 | 16:52 | 16:55 | 16:59 | 17:02 |
17:00 | 17:05 | 17:10 | 17:14 | 17:17 | 17:22 | 17:26 | 17:30 | 17:32 | 17:35 | 17:39 | 17:42 |
17:40 | 17:45 | 17:50 | 17:54 | 17:57 | 18:02 | 18:06 | 18:10 | 18:12 | 18:15 | 18:19 | 18:22 |
18:20 | 18:25 | 18:30 | 18:34 | 18:37 | 18:42 | 18:46 | 18:50 | 18:52 | 18:55 | 18:59 | 19:02 |
19:00 | 19:05 | 19:10 | 19:14 | 19:17 | 19:22 | 19:26 | 19:30 | 19:32 | 19:35 | 19:39 | 19:42 |