25.08.2023 01:51 | від 16.06.2023 | неділя | Офіційний (кінцеві) | gortransport.kharkov.ua
Графік руху 58 автобусного маршруту наданий як є і може відрізнятися від фактичного!
Золочівська | Барикадна | Озерянська церква | Південний вокзал | Нетіченська наб. | Косметполіклініка | Парк Квітки-Основ`яненка | вул. Богомольця |
Відпр. | Відпр. | Відпр. | Відпр. | Відпр. | Відпр. | Відпр. | Приб. |
6:30 | 6:37 | 6:44 | 6:46 | 6:50 | 6:53 | 6:55 | 6:58 |
7:40 | 7:47 | 7:54 | 7:56 | 8:00 | 8:03 | 8:05 | 8:08 |
8:50 | 8:57 | 9:04 | 9:06 | 9:10 | 9:13 | 9:15 | 9:18 |
10:55 | 11:02 | 11:09 | 11:11 | 11:15 | 11:18 | 11:20 | 11:23 |
12:15 | 12:22 | 12:29 | 12:31 | 12:35 | 12:38 | 12:40 | 12:43 |
14:25 | 14:32 | 14:39 | 14:41 | 14:45 | 14:48 | 14:50 | 14:53 |
15:45 | 15:52 | 15:59 | 16:01 | 16:05 | 16:08 | 16:10 | 16:13 |
16:55 | 17:02 | 17:09 | 17:11 | 17:15 | 17:18 | 17:20 | 17:23 |
18:05 | 18:12 | 18:19 | 18:21 | 18:25 | 18:28 | 18:30 | 18:33 |